AKYÜZ İNŞAAT ve DEKORASYON HİZMETLERİ

Hakkımızda

Akyüz İnşaat ve Dekorasyon, müşteri memnuniyetinin yanında işçilik kalitesini ön plana çıkararak edindiği tecrübe ile güvenilir ve kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir...

Yaptığımız işlerde kaliteli malzemeyi, profesyonel işçiliği uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Müşterilerimiz bu sayede hem istediklerini elde edebilmekte hem de iyi bir yatırım yapmış olmanın keyfini sürebilmektedirler.

Yaptığımız inşaatlarda başladığımız dekorasyon işlerini artık bir adım öteye taşıyoruz. Profesyonel ve deneyimli dekorasyon ekibimizi Akyüz Dekorasyon adı altında topluyoruz.

Uzun yıllardan itibaren zemin kaplaması ve dekorasyon hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, müşteri haklarına saygılı, verdiği hizmetin kalitesine önem veren, bünyesinde çalışanlarını günün şartlarına cevap verecek şekilde eğiten, yenilikçi, modern teknolojiyi takip eden, sürekli kendisini geliştiren tecrübeli bir kuruluştur.

Şirketimizin Politikası
"Müşterilerimiz mutluluğu bizim için önemlidir." Bu ilkeden yola çıkarak müşterilerimizin ihtiyacı olan ürün ve çeşitlerini uygulamalı olarak en kısa sürede onlara sunmak yegâne hedefimizdir.

Şirketimizin Vizyonu
Sektöründe ülkemizin en iyilerinden olup ürün ve kalite ilkeleri ışığında en iyi hizmeti vermeyi her zaman kendine ilke edinmiş bir kuruluştur.

 FİRMAMIZ AYNI ZAMANDA ARMUT.COM ÜYESİDİR

Hüseyin A. İstanbul Çekmeköy Boyacı (Boya Badana Ustası) - Armut.com

Hüseyin Akyüz İstanbul Çekmeköy Boyacı (Boya Badana Ustası) - Armut.com